Menu

Dwayne Johnson The Rock Moja Historia Tattoo

Tatuaż polinezyjski Dwayne Johnson ujawnia nie opowiedzianą jeszcze historię swojego tatuażu. Zobacz sam co dla niego oznacza ten tatuaż oraz co takiego jest wyjątkowego w tatuażu polinezyjskim.

Historia mojego tattoo, to wszystkie te rzeczy które są dla mnie ważne: miłość, pasja które, pochodzą wprost z mojego serca. Zanim jeszcze rozpoczęliśmy pracę nad moi tatuażem rozmawialiśmy godzinami, ustaliliśmy priorytety a następnie przeszliśmy do pracy nad nim. 60 godzin pracy, trzy sesje po 20 godzin każda. Mój tatuaż opowiada historię o moim życiu, mojej podróży, o czymś większym niż ja sam o mojej kulturze, o stronie pochodzenia mojego taty i mojej mamy, ciemnej stronie mojej kultury. Wszystko to co jest dla mnie ważne, mojej rodzinie o ochronie dla mojej rodziny. Reprezentuje mój sukces, ta część poniżej mojej szyi to słońce – światło słoneczne, jest tu także duch „Copu Mana” tzn. duch kwiatów, ta część historii jest o kobiecie o bardzo silnej kobiecie w moim życiu.
Mój tatuaż czyni mnie bardzo z niego dumnym, są w nim trzy bardzo ważne dla mnie rzeczy: moja rodzina, ochrona mojej rodziny oraz bardzo agresywny duch wojownika którego nic nie powstrzyma, który będzie kontynuował walkę przechodząc dalej. Tak więc historia mojego tattoo jest bardzo głośna. Najzabawniejsze jest to, że wielu ludzi pyta mnie, tak więc jesteś młody i zamierzasz dalej kontynuować swój tatuaż aby opowiedzieć więcej o sobie? Wtedy odpowiadam mam dużo ciała, tak więc możemy pokryć wiecej ciała i opowiedzieć więcej historii.

1. Liść kokosu – oznaczający „Samoan” (Wojownika)
2. Styl słońce – motyw niosący szczęście, dobry los.
3. To jest isa/ga fa’atasi – trzy osoby w jednym. Motyw oznaczający Rocka z otwartmi ramionami. Motyw idący w kierunku klatki piersiowej gdzie łączy się z „o lo’u to’a/ua” jego żoną Dany oraz „o lo’u afafine” jego córką Alexandrą.
4. Wirujący motyw w odpowiedniej kolejności, który pokazuje „Przeszłość, Teraźniejszość i Przyszłość”.
5. Motyw oznaczający dwoje oczu określany jako „o mata e Lua” oznacza jego przodków, którzy obserwują jego drogę po której idzie.
6. Motyw oznaczający „Wielkie Oko” pozwalające wykorzystać odwagę swego przeciwnika, oko ma rozpraszać przeciwnika w trakcie konfrontacji.
7. Motyw oznaczający „złamaną twarz” oznaczony zębami rekina – symbol siły, obrońca ducha oraz walki.
8. Motyw oznaczający „kapłana” dającego mu energię, aby wznieść się na poziom paranormalnych mocy, w celu pokonania przeciwnika z w duchu walki swoich przodków.
9. Motyw oznaczający „Kamienie obfitości”. Kamienie sukcesu i obfitości, całkowicie odpowiedzialne za osiągnięcia, koncentrację i zaangażowania w stosunku do tego czym się zajmuje.