Menu

Studio Tattoo

Kiedy wchodzisz do studia tatuażu na co powinieneś zwrócić uwagę. Wiadomą rzeczą jest że podczas poszukiwań wymarzonego wzoru powinniśmy również zwrócić uwagę na kilka innych rzeczy w salonie tatuażu przejdźmy zatem do konkretów oto trzy z nich.
1.Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i można je uzyskać z wyglądu pracowni oraz jej pracowników.

W jaki sposób studio jest prowadzone , czy jest czyste uporządkowane?Czy pracownicy i artyści tatuażu są przyjaźni oraz chętni do pomocy jeśli nie są zbytnio zajęci?Jakie są relacje z klientami czy klienci są zadowoleni?

2.Czy studio artysta ma licencje ,certyfikaty i inne ważne dokumenty wywieszone dla ogólnego wglądu klientów?

Czy możesz spojrzeć na wiarygodność studia co do prowadzenia tego typu biznesu?Czy studio ma pozytywnie wydane zezwolenie na prowadzenie działalności przez państwową inspekcję zgodne z ogólnymi zasadami zdrowia i higieny.Czy przestrzegają tych wytycznych zwłaszcza jeśli chodzi o sterylizację urządzeń ,aby mieć pewność ,że zdrowie klientów jest przez nich chronione najlepiej jak tylko można.

3.Czy studio jest dostępne aby je obejrzeć?

Czy studio posiada własne portfolio (zdjęcia , książki,)które można przejrzeć aby ocenić pracę artystów.Czy istnieją zdjęcia z wykonanych prac dla klientów , komentarze klientów itp. Czy posiadają całkiem dobrą kolekcję projektów tattoo ,kolory ,style itp.

Możesz bardzo łatwo się przekonać o jakości tatuaży artysty prosto pytając go o jego portfolio , spójrz na jakość ,oceń uwagę do szczegółów .Będziesz potrzebował jego umiejętności kiedy przystąpi do dzieła aby zrobić projekt który wybrałeś.