Menu

Tattoo Wzory – Czego Oni Chcą?

[two_two]Będąc młodym tatuażystą, często spotykałem klientów nie wiedzących czego chcą. Jakkolwiek rzeczywiście podziwiali sztukę tatuażu, czerpiąc ogromną korzyść z patrzenia na wytatuowane piękne ciała, czy to kobiece, czy dorodne męskie i wpadali w zachwyt nad różnorodnością technik, tudzież stylów, to brakowało im bladego pojęcia czego chcą oni SAMI.

Odpowiedzcie sami na pytanie:czy taka sytuacja przydarzyła się kiedykolwiek Wam? Będąc młodym, entuzjastycznym tatuażystoą, pragnącym tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć, na początku czułem się sfrustrowany i przygnębiony nie wiedząc, co mam robić w takich przypadkach, a bywało ich bez liku …
Aż pewnego dnia odwiedziła mnie moja znajoma pracująca w firmie konsultingowej. Z rozbawieniem wysłuchując moich narzekań rzekła: „Mam dla ciebie profesjonalną poradę gratis!” Otóż jeśli nie pomożesz osobom odwiedzającym twoje studio w ustaleniu właściwego wzoru dla nich, stracisz ich! Jeśli wyjdą stąd z czymś, co zaczną nienawidzić następnego dnia po wykonaniu stracisz tych wszystkich, którzy mogli by tu zawitać z polecenia. Pierwsza opcja jest stosunkowo lepsza, bo unikniesz nabawienia się złej sławy.. Lecz stracisz pieniądze niezbędne do utrzymania studia a nawet artsta musi od czasu do czasu coś zjeść.

Więc przechodząc do rozwiązania problemu, po Twojej stronie jest odpowiedzialność za odpowiedni wzór, za który klient płaci. A droga do jego znalezienia leży we właściwych Pytaniach! Jeśli chcesz odkryć, czym osoba będzie zachwycona należy to wydobyć pytaniami w kilku kierunkach, dotyczącymi również sfer osobowości oraz przeszłości i przyszłości. Opłaci się poświęcić 10 minut więcej na rozmowę! Wydawało się to prozaicznie łatwe, a nawet oferowało znakomitą zabawę! Zamiast zwyczajowego co Pani Panu podać i za ile? po powitaniu klienta leciało :

Jak chciałbyś się czuć posiadając swój nowy tatuaż ? Czy chciałbyś aby odzwierciedlał część Twojej osobowości ? Jakie wrażenia ma wywoływać na Twoich bliskich osobach,na których Ci zależy,albo jakiego rodzaju osoby ma prowokować do zawracia z Tobą znajomości ? Co jest dla ciebie ważne,powoduje dobry nastrój,dodaje odwagi? Co powoduje,że czujesz się dobrze sam ze sobą,w co wierzysz,czemu ufasz ?

Kluczem do odkrycia prawdziwych preferencji każdego jest komunikacja, tudzież pobudzenie wyobraźni.Spowodowanie, że realne staną się cele,które chcemy w życiu osiągnać. Przywołać marzenia(przedstawione w formie realnej lub symbolicznej), których realizację TATUAŻ może wspierać, i to dodajmy każdego dnia rozpoczynając kolejny udany dzień przed łazienkowym lustrem.
Dla person, które szczycą się osiągnięciami i uważają za najpiękniejsze konkretne chwile i momenty w swoim życiu, ważne jest pytanie:jak można je uwiecznić na skórze, co powinien zawierać projekt tatuażu w takim przypadku? A jakie osiągnięcia są istotne dla Ciebie?

Zdarza się np.wizja znaku zodiaku chętnego na „dziarę” otwiera klapkę w głowie i błysk olśnienia pojawia się na obliczu przyszłego szczęśliwca. zatrzymajmy się przez chwilę dłużej przy tym temacie-wszak jest pokrewny z całą symboliką nadaną i zamorskim czcionkom i tematom, jak chociażby legendarne smoki. Co daje właściwie charakterystyka zodiaku? Otóż m.in.umożliwia sprecyzowanie, który żywioł (ogień,woda,powietrze czy ziemia?) powinien dominować w tatuażu i jednocześnie być zgodny z charakterem – wspierając pozytywne mocne, cechy w drodze przez życie (zainteresowanych rozwinieciem tematu odsyłam do prac polskiego guru kosmobiologii,p. Leszka Weresa – jest to przeogromna skarbnica inspiracji).