Tatuaż Japoński Smok

14
Lip
2012

Tatuaż smok, kiedy jest wykonany przez doświadczonego artystę, może być dynamicznym dziełem sztuki. Zdolności artysty tatuażu do wkomponowania smoka w ciało może stworzyć projekt który wygląda jak żywy.Dzięki twórczej wizji arysty możliwości stają się nieograniczone. Jeśli jesteś nieugięty w konieczności posiadania unikalnego tatuażu, możesz rozważyć projekt tatuażu smoka.Nasze ciało jest niepowtarzalne, dlatego Twój projekt również będzie. Smok jako wspólna postać w literaturze i gier, uzyskał wzrost popularności wśród ludzi, którzy chcą mieć wyjątkowy tatuaż.

Co Reprezentuje Smok

W tradycyjnych japońskich tatuażach, część z nich można zobaczyć smoka trzymającego perły mądrości. Jest to popularny motyw i jeden z wielu w tej bogatej kulturze.Japoński tatuaż smoka jest bardzo piękny i kolorowy konstrukcja tatuażu jest niezwykle symboliczna, sięgająca początków w mitach i podaniach.Tatuaż smoka jest zarazem bardzo mistyczny, od wieków w czasach egipskich smok reprezentował dobro, lecz również i zło. Jednak atrakcją japońskiego smoka jest to, że reprezentuje szczęście i jest źródłem bogactwa. Japoński smok stanowi również sens wolności i nieustraszenia są to bardzo atrakcyjne cechy. W japońskiej kulturze smok oznacza również opiekę i siłę. Jest również kojarzony z niesamowitą mądrością i nadprzyrodzoną mocą.

Sześć Form Japońskiego Smoka.

Istnieje sześć form japońskiego smoka.

  1. Sui-Riu król smoków kontrolujący deszcz. Wszechmocny w czasie suszy.
  2. Han-Riu ma wiele pasków na ciele, jest długi do czterdzoestu metrów. Jeden z największych smoków.
  3. Ri-Riu smok rzadkiej rasy, który nie jest dobrze znany. Wiadomo jednak, że ma niesamowity wzrok.
  4. Ka-Riu genialny czerwony smok, wyglądający atrakcyjnie w porównaniu z innymi.
  5. Fuku-Riu jest to ulubony smok wielu ludzi kojarzony ze szczęściem.
  6. Hai-Riyo znany jako smok ptak jest to najbardziej zaawansowana forma smoka, pochodząca z mitologii chińskiej.

Tatuaż Smoka Kolory

Kolory smoków mają szczególne znaczenie, oparte na ich rodzicach. Na przykład smok z czarnym kolorem oznacza, że jego rodzice są starzy i mądrzy. Zielone smoki są mniejsze niż przeciętne, lecz reprezentatywne dla życia i ziemi. Złote smoki są wyjątkowe, ponieważ mają one specjalne atrybuty, takie jak mądrość, życzliwość i możliwość stawiania czoła wyzwaniom. Żółte smoki reprezentują wschód, są wielkimi towarzyszami poprowadzą za rękę. Niebieskie smoki reprezentują zachód, są wyrozumiałe i współczujące lecz mają i negatywne strony, mogą być leniwe i nieczułe kiedy im to odpowiada.

Tatuaż Smoka Symbolika

Smok jest zwykle symbolizowany jako potężny gad o magicznych właściwościach w większości kultur na całym świecie. Jest to jedno z nielicznych mitologicznych znanych stworzeń we wszystkich czterech stronach świata zamieszkujące mity i legendy wielu kultur starożytnych i współczesnych. To sprawia, że tatuaż smoka jest najbardziej popularnym projektem na całym świecie.

Lecz to nie koniec symboliki smoka. Co tatuaż smoka znaczy dla obu płci? Ale o tym następnym razem

Tattoo Wzory

Tatto Wzory
Tattoo Wzory. Lubisz ten wpis? Zostaw proszę komentarz lub podziel się ze znajomymi na facebook. Pozdrawiamy


There are no comments yet, add one below.

Leave a Comment


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 2 =Go to the top of the page