Menu

Tatuaż Na Nadgarstku Czy Naprawdę Boli?

Tatuaże są obecnie naprawdę popularne, a i w miarę upływu czasu stały się powszechnie społecznie akceptowane. Istnieje również wielu wykwalifikowanych artystów, którzy mogą wykonać dla Ciebie świetny tatuaż. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj tattoo chcesz, większość salonów tatuażu oferuje książki pełne gotowych wzorów, projektów tattoo z których będzie można wybrać coś dla siebie, lub oprzeć na projekcie dla nas samych. Nie tylko decyzja co zamierzamy wybrać jako tatuaż, lecz również trzeba też zdecydować w jakim miejscu naszego ciała zostanie umieszczony tatuaż. Jedną z możliwości jaką możemy rozważyć jest tatuaż na nadgarstku.

W rzeczywistości tatuaże na nadgarstku są jednym z najbardziej popularnych typów tatuaży. Jednakże jeśli bierzesz pod uwagę tatuaż na nadgarstku, należy pamiętać o następujących kwestiach.

Więcej Bólu – Prawdopodobnie ból może wystąpić niezależnie od tego gdzie zdecydujesz umieścić tatuaż. Jednakże zrobienie tatuażu na nadgarstku może być bardziej bolesne niż w na innych obszarach ciała, a to dlatego, że nadgarstki mają skórę cieńszą niż pozostałe obszary ciała. Jednak dobrą wiadomością jest to, że tatuaże na nadgarstkach są mniejsze, więc mimo tego, że ból jest bardziej intensywny, nie będzie znoszony zbyt długo.

Dłuższy Proces Gojenia – Tatuaż na nadgarstku wymagają również dłuższego procesu gojenia, a to dlatego, że nadgarstek bardziej niż inne części ciała jest narażony. Proces gojenia tatuażu na nadgarstku może potrwać od jednego do dwóch tygodni.

Częstsze Poprawki – Tatuaż na nadgarstku może potrzebować częstszego retuszowania. Jak wspomniałem wcześniej nadgarstki bardziej niż inne części ciała są narażone na działanie czynników zewnętrznych dlatego też cienie i kolory będą zanikać o wiele szybciej.

Są Łatwe Do Ukrycia – Jedną z zalet posiadania tatuażu na nadgarstku jest to, że jest łatwy do ukrycia. Możesz go ukryć pod rękawem koszuli, możesz użyć zegarka lub bransoletki. Jeśli więc wykonywana przez Ciebie praca wymaga ukrycia tatuażu tatuaż na nadgarstku nie jest złym rozwiązaniem aby wyrazić siebie.

Koszt Tatuażu Na Nadgarstku – Ponieważ tatuaże na nadgarstku są dużo mniejsze niż tatuaże umieszczane na innych częściach ciała dlatego koszt wykonania będzie również dużo mniejszy. Za większy i bardziej kolorowy tatuaż trzeba więcej zapłacić, tatuaże na nadgarstku są małe i zazwyczaj nie wymagają użycia wielu kolorów, jeden lub dwa kolory zazwyczaj wystarczają.

Tatuaż jest doskonałym sposobem wyrażenia siebie. Wiedząc, gdzie chcesz mieć tatuaż jest tak samo ważne jak to, jaki rodzaj tatuażu chcesz mieć. Lokalizacja na ciele podyktuje jaki rozmiar tatuażu tam się znajdzie. Dlatego też jeśli chcesz mieć mały tatuaż w dyskretnym miejscu, tatuaż na nadgarstku będzie odpowiedni dla Ciebie.