Menu

Tatuaż Ryba Koi i Jej Znaczenie

Mamy już pierwszą ważną decyzję jaką jest decyzja o zrobieniu tattoo. Teraz następna ważna decyzja – jaki tatuaż chciałbym mieć. Rodzaje tatuażu są ograniczone jedynie przez wyobraźnię artysty tatuażu. Tatuaże Ryba Koi są bardzo popularne tak wiec może w tym kierunku trochę o rybie Koi.

Czym dokładnie jest ryba Koi? tak prawdę powiedziawszy to krewna naszego karpia. Jednakże pomarańczowa i czerwona ryba Koi jest często mylona z dużą złotą rybą. Najczęściej robiony tatuaż ryby Koi występuje w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, białym, czarnym i niebieskim. Podobnie jak wiele innych gatunków ryb występujących w środowisku w którym żyje ryba Koi mogą osiągnąć wielkość do 3 metrów długości, warto to mieć na uwadze robiąc ten tatuaż, jak wiemy możliwości naszego ciała są olbrzymie i wytatuowanie 3 metrowego giganta na naszej skórze było by nie lada zadaniem dla artysty. No ale dla zdolnego nie ma nic trudnego prawda.[/two_two]
[two_two]Ryba Koi jest najbardziej ceniona w Japonii. Japończycy mieli wielki szacunek i dążyli miłością ryby Koi, nie tylko ze względu na ich smak ale również dlatego, że są to piękne ryby. Mając tatuaż fajnie jest mieć historię lub sens, który kryje  się za nim. Jeśli ktoś potrafi wyjaśnić symbolikę, znaczenie tatuażu to jest to dobry moment na rozpocząć rozmowę na ten temat. I tak jest w przypadku ryby Koi, czy ryba Koi może oddać to co dla Ciebie najważniejsze? Tatuaż ryb Koi jest idealnym tatuażem dla kogoś, kto chce wyrazić swoje poziomy siły i wytrwałości przechodząc przez perypetie życia. Jeśli jesteś odważnym człowiekiem, który ma wysokie oczekiwania co do swojego życia i wysoko stawianych celów, ryba Koi jest symbolem tego wszystkiego na czym to jest oparte.

  • Postęp ulepszanie ambicje
  • Odwaga aby przyjąć wszystkie wyzwania życia
  • Determinacja i wytwałość w sytuacjach krytycznych
  • Powodzenie w prawie wszystkim
  • Niezależność i wolność
  • Wytrzymałość próby czasu
  • Silny charakter i tożsamość