Menu

Tatuaż Japoński Smok

Tatuaż smok, kiedy jest wykonany przez doświadczonego artystę, może być dynamicznym dziełem sztuki. Zdolności artysty tatuażu do wkomponowania smoka w ciało może stworzyć projekt który wygląda jak żywy.Dzięki twórczej wizji arysty możliwości stają się nieograniczone. Jeśli jesteś nieugięty w konieczności posiadania unikalnego tatuażu, możesz rozważyć projekt tatuażu smoka.Nasze ciało jest niepowtarzalne, dlatego Twój projekt również będzie. Smok jako wspólna postać w literaturze i gier, uzyskał wzrost popularności wśród ludzi, którzy chcą mieć wyjątkowy tatuaż.

Co Reprezentuje Smok

W tradycyjnych japońskich tatuażach, część z nich można zobaczyć smoka trzymającego perły mądrości. Jest to popularny motyw i jeden z wielu w tej bogatej kulturze.Japoński tatuaż smoka jest bardzo piękny i kolorowy konstrukcja tatuażu jest niezwykle symboliczna, sięgająca początków w mitach i podaniach.Tatuaż smoka jest zarazem bardzo mistyczny, od wieków w czasach egipskich smok reprezentował dobro, lecz również i zło. Jednak atrakcją japońskiego smoka jest to, że reprezentuje szczęście i jest źródłem bogactwa. Japoński smok stanowi również sens wolności i nieustraszenia są to bardzo atrakcyjne cechy. W japońskiej kulturze smok oznacza również opiekę i siłę. Jest również kojarzony z niesamowitą mądrością i nadprzyrodzoną mocą.

Sześć Form Japońskiego Smoka.

Istnieje sześć form japońskiego smoka.

  1. Sui-Riu król smoków kontrolujący deszcz. Wszechmocny w czasie suszy.
  2. Han-Riu ma wiele pasków na ciele, jest długi do czterdzoestu metrów. Jeden z największych smoków.
  3. Ri-Riu smok rzadkiej rasy, który nie jest dobrze znany. Wiadomo jednak, że ma niesamowity wzrok.
  4. Ka-Riu genialny czerwony smok, wyglądający atrakcyjnie w porównaniu z innymi.
  5. Fuku-Riu jest to ulubony smok wielu ludzi kojarzony ze szczęściem.
  6. Hai-Riyo znany jako smok ptak jest to najbardziej zaawansowana forma smoka, pochodząca z mitologii chińskiej.

Tatuaż Smoka Kolory

Kolory smoków mają szczególne znaczenie, oparte na ich rodzicach. Na przykład smok z czarnym kolorem oznacza, że jego rodzice są starzy i mądrzy. Zielone smoki są mniejsze niż przeciętne, lecz reprezentatywne dla życia i ziemi. Złote smoki są wyjątkowe, ponieważ mają one specjalne atrybuty, takie jak mądrość, życzliwość i możliwość stawiania czoła wyzwaniom. Żółte smoki reprezentują wschód, są wielkimi towarzyszami poprowadzą za rękę. Niebieskie smoki reprezentują zachód, są wyrozumiałe i współczujące lecz mają i negatywne strony, mogą być leniwe i nieczułe kiedy im to odpowiada.

Tatuaż Smoka Symbolika

Smok jest zwykle symbolizowany jako potężny gad o magicznych właściwościach w większości kultur na całym świecie. Jest to jedno z nielicznych mitologicznych znanych stworzeń we wszystkich czterech stronach świata zamieszkujące mity i legendy wielu kultur starożytnych i współczesnych. To sprawia, że tatuaż smoka jest najbardziej popularnym projektem na całym świecie.

Lecz to nie koniec symboliki smoka. Co tatuaż smoka znaczy dla obu płci? Ale o tym następnym razem